Klinika estetické medicíny
a plastické chirurgie.
Krása v rukou profesionálů.
Lipotransfer - přenos tuku

Lipotransfer - přenos tuku

  • Přenos vlastního tuku
  • Dvojitý efekt formování postavy - ubírá v problémových partiích a přidává kde je potřeba
  • Tělu vlastní buňky
  • Nulové riziko antigenní reakce
  • Rychlé hojení a šetrnost samotného zákroku
  • Výkony lze provést ambulantně pouze v místním znecitlivění nebo v analgosedaci
  • Bez jizev
  • Všechny zákroky jsou garantovány uznávanými odborníky u nás i v zahraničí, plastickým chirurgem primářem MUDr. Martinem Molitorem, Ph.D. a jeho týmem

Nejčastější formy Lipotransferu:

Útlejší pas a boky, pevné bříško, štíhlejší stehna, centimetry dolů a tělo bez tukových polštářů je častým přáním klientů estetické medicíny. Ale někdy i nedostatek tuku může působit méně esteticky. Vlastním tukem lze tvarovat tělesné partie jako třeba poprsí nebo zadeček. S postupujícím věkem se tuk ztrácí třeba z obličeje, kde jeho navrácením lze obličej omladit, navracet kontury, vyplňovat vrásky, lze se zbavit kruhů a propadů pod očima nebo třeba vytvořit plnější rty. Obecně se tato metoda nazývá lipotransfer. Díky této metodě lze tuk přenést z problematických partií na místa, kde se ho nedostává a kde bude naopak slušet. Tuk, který se po liposukci bez užitku vyhazuje a likviduje, má tak hodnotu tisíců korun, které by jinak byly utraceny za syntetické náhrady, jako třeba silikonové prsní implantáty, gelové výplně vrásek a podobně. Lidský tuk je přitom ten nejlepší implantát, neboť organismus nemusí přijímat nic cizího, pouze své vlastní buňky. Tělu vlastní buňky organismus bez problému přijme. Zákrok je šetrný, vše se provádí ambulantně, bez nutnosti celkové anestezie a bez vzniku jizev.

Lipotransfer - přenos tuku

Více informací

Lipotransfer je přesunutí tuku z jedné oblasti těla do druhé. Tuk, který se při liposukci odsál z jiné části těla, se zpracuje ve speciálním systému, lze také obohatit o růstové faktory a injekčně se vpraví do určených oblastí. Výhodou zákroku je nulové riziko antigenní reakce (reakce na cizí materiál), rychlé hojení a šetrnost zákroku samotného, kdy lze celý výkon provést ambulantně pouze v místním znecitlivění nebo v analgosedaci. To znamená minimální zátěž pro organismus, kdy není nutný pobyt na klinice, klientka tak odchází po zákroku domů. K výkonu stačí pouze vpichy kanylou, čímž nehrozí jizvy, ani dlouhá rekonvalescence.

Nejoceňovanější výhodou u klientek je pak dvojitý efekt formování postavy. Jednak dochází k odsátí tuku z problémových partiích a současně získáváme žádané tvary. Nejčastěji jde o zvětšení prsou vlastním tukem (Autoaugmentace prsou), modelace zadečku vlastním tukem (Augmentace hýždí tukovým autotransplantátem), ve tváři jsou pak nejčastější obličejové výplně vlastním tukem (Lipofilling).

Dokonalou a ucelenou představu o výsledném efektu a konkrétních možnostech ve Vašem případě s Vámi rádi proberou naši specialisté na osobní a nezávazné konzultaci přímo na Klinice YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě.

Na tento i ostatní zákroky lze využít možnost splátkového financování s 0% navýšením a to již od 500,- Kč měsíčně. Vše lze jednoduše vyřídit na počkání přímo na recepcích Kliniky YES VISAGE.

Objednat nezávaznou konzultaci

Více informací

Certifikáty a ocenění

TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Kde nás najdete

Praha 2
ESTETICKÁ MEDICÍNA

Mánesova 28
Praha 2 - Vinohrady
120 00
info@yesvisage.cz
227 777 777

více informací

Praha 5
PLASTICKÁ CHIRURGIE

K Sopce 30
Praha 5
150 00
plastika@yesvisage.cz
227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
227 777 777

více informací

Ostrava

Smetanovo náměstí 7
Ostrava 1
702 00
ostrava@yesvisage.cz
227 777 777

více informací

Bratislava

Michalská 9
Bratislava
811 01
bratislava@yesvisage.sk
02/208 777 77

více informací