Klinika estetické medicíny
a plastické chirurgie.
Krása v rukou profesionálů.

Vyhlazení a výplně vrásek

  • Klinika YES VISAGE nabízí gelové výplně na bázi tělu vlastní kyseliny hyaluronové s velmi pomalým vstřebáváním a vysokou biokompatibilitou
  • zachování přirozených rysů obličeje a bez ztráty přirozené mimiky
  • omlazuje, vyplňuje a vyhlazuje vrásky a účinně řeší vrásky na čele a okolo úst, očí či nosoretní rýhy
  • celkové zpevnění povadlých tváří a kontur obličeje
  • vynikající využití u modelace a zvětšení rtů
  • omlazení krku, dekoltu či vrásčitých rukou
  • okamžitý výsledek, který je účinnou alternativou jiných zákroků v obličeji
  • bez zotavování

Omlazení, vyhlazení a výplně vrásek na bázi kyseliny hyaluronové

Klinika YES VISAGE nabízí nejkvalitnější výplně na bázi tělu vlastní kyseliny hyaluronové s velmi pomalým vstřebáváním a vysokou biokompatibilitou renomovaných výrobců. Tento způsob vyhlazení vrásek a redukci rýh , tvarování a zpevňování kontur obličeje a rtů  patří mezi nechirurgické metody s okamžitým efektem a minimální zátěží pro klienta. Díky výplním dodáváme objem tam, kde je zapotřebí. Efekt tohoto zákroku je okamžitý a nevyžaduje žádnou dobu na zotavení. Výplně kyseliny hyaluronové se tak hodí k odstranění vrásek v okolí úst, na kořeni nosu, v očních partiích, ale i k vytvoření plnějších rtů, pozvednutí a modelaci kontur obličeje a zvýraznění jeho objemu, stejně jako ke zlepšení struktury a elasticity kůže či korekci některých jizev.

zobrazit více

Profesionální aplikace na Klinikách YES VISAGE zaručuje bezpečnou a pro tělo přirozenou cestu ke zkrášlení vzhledu s přirozeným výsledkem, dlouhotrvajícím efektem a bez vedlejších účinků.

Před ošetřením, jedná-li se citlivou partii, se nanáší znecitlivující krém, který působí jako lokální anestetikum. Aplikace kyseliny hyaluronové se provádí tenkými jehličkami intradermálně, do různé hloubky kůže. Celá aplikace pak trvá přibližně 10 až 40 minut. Bezprostředně po aplikaci pak může docházet k zarudnutí, či malým otokům v místě vpichu, které však do druhého dne odezní.

Výplně kyselinou hyaluronovou jsou vhodné pro ženy i muže od 18 let.

Dermální výplně jsou v kůži odbourávány postupně, ale u každého jedince individuálně. Výsledný efekt po aplikaci vydrží v závislosti na použité výplni 6 až 24 měsíců.

Dokonalou a ucelenou představu o výsledném efektu a konkrétních možnostech ve Vašem případě s Vámi rádi proberou naši specialisté na osobní a nezávazné konzultaci přímo na Klinice YES VISAGE v Praze, Brně Ostravě nebo Bratislavě. 

Na tento i ostatní zákroky lze využít možnost splátkového financování s 0% navýšením a to již od 500,-Kč měsíčně. Vše lze jednoduše vyřídit na počkání přímo na recepcích Kliniky YES VISAGE.

Objednat nezávaznou konzultaci

Vyhlazení a výplně vrásek

Certifikáty a ocenění

TUV LekariOnline.cz FDA Estheticon Platinum 2013 ISAPS IPRAS UEMS Patient Safety First ISPRES Česká lékařská společnost J.E.Purkyně Česká lékařská komora

Kde nás najdete

Praha 2
ESTETICKÁ MEDICÍNA

Mánesova 28
Praha 2 - Vinohrady
120 00
info@yesvisage.cz
227 777 777

více informací

Praha 5
PLASTICKÁ CHIRURGIE

K Sopce 30
Praha 5
150 00
plastika@yesvisage.cz
227 777 777

více informací

Brno
Kleinův palác

Náměstí Svobody 15
Brno
602 00
brno@yesvisage.cz
227 777 777

více informací

Ostrava

Smetanovo náměstí 7
Ostrava 1
702 00
ostrava@yesvisage.cz
227 777 777

více informací

Bratislava

Michalská 9
Bratislava
811 01
bratislava@yesvisage.sk
02/208 777 77

více informací